Route (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Back
ja: 戻る

en: Continue
ja: 継続

en: Email
ja: メール

en: Panels
ja: パネル

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Gender
ja: 性別

en: Male
ja: 男性

en: Female
ja: 女性

en: Route
ja: ルート
