Route (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Back
nl: Terug

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Email
nl: E-mail

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw
