Route (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Back
sv: Tillbaka

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Email
sv: E-post

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Gender
sv: Kön

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: Route
sv: Rutt
