Route (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Route
ta: வழி
