Route (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Back
th: กลับ

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Email
th: อีเมล

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Route
th: เส้นทาง
