Route (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Back
vi: Trở lại

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Email
vi: Thư điện tử

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Gender
vi: Giới tính

en: Male
vi: Nam

en: Female
vi: Nữ
