Route (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Back
da: Tilbage

en: Continue
da: Fortsæt

en: Email
da: E-mail

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Gender
da: Køn

en: Male
da: Mand

en: Female
da: Kvinde

en: Route
da: Rute
