Route (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Back
el: Πίσω

en: Continue
el: Συνέχεια

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Gender
el: Γένος

en: Route
el: Διαδρομή
