Route (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Route
eo: Vojo
