Route (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Back
es: Atrás

en: Continue
es: Continuar

en: Email
es: Correo electrónico

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Gender
es: Género

en: Male
es: Masculino

en: Female
es: Femenino

en: Route
es: Ruta
