Route (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Back
et: Tagasi

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Route
et: Suund
