Route (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Back
he: אחורה

en: Continue
he: להמשיך

en: Email
he: דוא"ל

en: Drupal
he: דרופל

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Route
he: נתיב
