Route (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Back
hi: वापस

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Email
hi: ईमेल

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Route
hi: मार्ग
