Route (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Male
kn: ಮಲೆ
