Route (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Back
lt: Atgal

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė
