Route (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Drupal
ml: ഡ്രൂപ്പൽ

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം
