Route (7.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Submit
no: Send

en: Back
no: Tilbake

en: Continue
no: Fortsett

en: Email
no: E-post

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: Gender
no: Kjønn

en: Route
no: Sti
