Route (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Back
oc: Precedent

en: Continue
oc: Contunhar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Gender
oc: Sèxe

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna
