Route (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Back
pl: Wstecz

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Route
pl: Trasa

en: First name of the user
pl: Pierwsze imię użytkownika
