Route (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Back
ru: Назад

en: Continue
ru: Продолжить

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Gender
ru: Пол

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: Route
ru: Маршрут

en: Email address is invalid.
ru: Некорректный E-mail адрес.
