Route (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Back
tr: Geri

en: Continue
tr: Devam et

en: Email
tr: E-posta

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: Route
tr: Yol
