Route (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Back
ca: Enrere

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Route
ca: Ruta
