Route (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Back
id: Kembali

en: Continue
id: Lanjutkan

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Route
id: Rute
