Route (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Back
mr: मागे

en: Email
mr: ईमेल

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Route
mr: मार्ग
