Route (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Route
ne: मार्ग
