Route (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Back
fa: بازگشت

en: Continue
fa: ادامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Drupal
fa: دروپال

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Gender
fa: جنسیت

en: Route
fa: مسیر
