Route (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Back
ro: Înapoi

en: Continue
ro: Continuare

en: Email
ro: email

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Route
ro: Rută
