Route (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Back
te: వెనక్కి

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Drupal
te: డ్రూపల్
