Route (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Back
uk: Назад

en: Continue
uk: Продовжити

en: Email
uk: Електронна пошта

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Route
uk: Маршрут

en: Email address is invalid.
uk: Електронна адреса є неприпустимою.
