Route Planner (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: add
et: lisa

en: configure
et: seadista

en: Address
et: Aadress

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map height
et: Kaardi kõrgus
