Route Planner (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: add
ru: добавить

en: configure
ru: настроить

en: Address
ru: Адрес

en: Map width
ru: Ширина карты

en: Map height
ru: Высота карты

en: Distance
ru: Расстояние

en: Map settings
ru: Установки карты

en: Zoom level
ru: Уровень масштаба
