Route Planner (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: add
uk: додати

en: configure
uk: налаштувати

en: Address
uk: Адреса

en: Map width
uk: Ширина карти

en: Map height
uk: Висота карти

en: Distance
uk: Відстань

en: Map settings
uk: Налаштування карти

en: Zoom level
uk: Масштаб
