Route Planner (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: add
ca: afegir

en: configure
ca: configura

en: Address
ca: Adreça

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Distance
ca: Distància
