Route Planner (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: add
oc: apondre

en: configure
oc: configurar

en: Address
oc: Adreça

en: Map width
oc: Largor de la mapa

en: Map settings
oc: Paramètres de la mapa
