Route Planner (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: metric
vi: hệ mét

en: imperial
vi: hệ đơn vị theo Anh

en: add
vi: thêm

en: configure
vi: cấu hình

en: Address
vi: Địa chỉ
