Route Planner (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: configure
ja: 設定

en: Address
ja: 住所

en: Distance
ja: 距離

en: Map Width
ja: 地図の幅

en: Map Height
ja: 地図の高さ
