Route Planner (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: metric
hu: metrikus

en: imperial
hu: angolszász

en: add
hu: hozzáadás

en: configure
hu: beállít

en: Address
hu: Cím

en: Enable Overview Map
hu: Áttekintő térkép engedélyezése

en: Distance
hu: Távolság

en: Map Height
hu: Térkép magassága

en: Geocode was not successful for the following reason:
hu: A geokódolás sikertelen volt a következő ok miatt:
