Route Planner (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: metric
sv: metrisk

en: imperial
sv: brittisk

en: add
sv: lägg till

en: configure
sv: konfigurera

en: Address
sv: Adress

en: Enable Overview Map
sv: Aktivera översiktskarta

en: Distance
sv: Distans

en: Map Settings
sv: Kartinställningar
