Routing Debug (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Line
ast: Llinia
