Routing Debug (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Module
bn: মডিউল

en: Line
bn: লাইন
