Routing Debug (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Line
bo: ཕྲེང
