Routing Debug (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Module
ca: Mòdul

en: Line
ca: Línia
