Routing Debug (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Description
de: Beschreibung

en: File
de: Datei

en: Settings
de: Einstellungen

en: Module
de: Modul

en: Line
de: Zeile

en: File:
de: Datei:

en: Callback
de: Rückfrage

en: Path:
de: Pfad:

en: Module:
de: Modul:
