Routing Debug (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Description
el: Περιγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Module
el: Μονάδα

en: Line
el: Γραμμή

en: Callback
el: Επιστροφή κλήσης
