Routing Debug (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Description
es: Descripción

en: File
es: Archivo

en: Settings
es: Configuración

en: Module
es: Módulo

en: Line
es: Línea

en: File:
es: Archivo:

en: Callback
es: Callback (llamada)
