Routing Debug (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Settings
et: Seaded

en: Module
et: Moodul

en: Line
et: Rida
