Routing Debug (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Description
eu: Azalpena

en: File
eu: Fitxategi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Module
eu: Modulua
