Routing Debug (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Module
fi: Moduuli

en: Line
fi: Rivi

en: Callback
fi: Paluufunktio
