Routing Debug (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: Module
gl: Módulo

en: Line
gl: Liña
