Routing Debug (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Description
hi: उल्लेख

en: File
hi: फ़ाइल

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Line
hi: रेखा

en: Callback
hi: वापस कॉल करें
